Promocja!

PULSOKSYMETR MEDYCZNY + BATERIE + SMYCZ – KOLOR CZARNY

27,00 

Brak w magazynie

SKU: HD003 Kategoria:

Opis

Pulsoksymetr medyczny MIQ 170 + baterie + smycz  kolor czarny
Medyczny pulsoksymetr napalcowy CZARNY – urządzenie medyczne wysokiej jakości przeznaczone do pomiaru wysycenia krwi oraz tętna. Pulsoksymetr w sposób szybki i nieinwazyjny wyświetla wynik po nałożeniu na palec.W zestawie dwie baterie alkaliczne AAA 1,5 V oraz smycz.Pulsoksymetry to urządzenia medyczne, które służą do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi czyli procentowego nasycenia krwi tlenem, a także do pomiaru tętna. Mogą być użyte zarówno w domu, jak i w placówkach medycznych. Zakłada się je na palec u ręki, czasem na płatek ucha, a u noworodków na stopę lub nadgarstek.Przyjmuje się, że prawidłowy poziom nasycenia krwi tlenem wynosi pomiędzy 95 a 99 procent. Saturacja na poziomie 94 procent i niższym to już objaw niedotlenienia.
Pulsoksymetry są często stosowane przez pacjentów z chorobami układu oddechowego, serca, nadciśnieniem i cukrzycą. Pulsoksymetr może być przydatny w monitorowaniu stanu zdrowia kobiet ciężarnych, pacjentów wymagających stałej opieki oraz sportowców. W obecnej sytuacji pandemicznej (COVID-19), przy ograniczonym dostępie do służby zdrowia, pulsoksymetry dają możliwość monitorowania stanu zdrowia pacjenta w domu i pomagają w podjęciu decyzji o konieczności skorzystania z pomocy lekarza.
Nasz produkt POSIADA CERTYFIKAT CE1.   CERTYFIKAT CE  oznacza, że oznakowany wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej. Produkt spełnia wymagania dyrektyw związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska
Bardzo prosta obsługa urządzenia
OBSŁUGA: włącz sondę, następnie włóż palec do sondy, włącz puls oksymetr, a po kilku sekundach możesz odczytać wyniki pomiarów bezpośrednio z ekranu.
Parametry produktu:
  • Czas pomiaru: 5 sekund
  • Saturacja:

Rozdzielczość: ±1%

Dokładność: 2%

Zakres pomiarowy: 70-100%

  • Tętno:

Rozdzielczość: 1 bpm

Dokładność: 2%

Zakres Pomiarowy: 30-250 bmp

  • Zasilanie: dwie baterie alkaliczne AAA 1,5 V.
  • Pobór mocy: poniżej 30 mA
  • Automatyczne wyłączanie: urządzenie wyłącza się samo, w przypadku braku aktywności po 8 sekundach